• autor: Cichywwy11, 2011-08-17 20:09

MKS Varsovia 94 1 - 2 MKS BUG WYSZKÓW 94 (0 - 0)
                                          1xCichocki
                                          1xSkoczeń

Sparing rozpoczęliśmy punktualnie o godz. 16:00. Mecz rozegrano na ul.Międzyparkowej 4 w wymiarze czasowym 2x40minut. Słoneczna pogoda od początku spotkania dawała się we znaki obu drużynom. Gospodarze wystawili mocny skład, ale z powodu braku bramkarza po jednej połowie rozegrali golkiperzy z rocznika 1996. Od początku dobrze realizowaliśmy założenia taktyczne. W pierwszej odsłonie gry zaprezentowaliśmy się lepiej od rywala, ale nie potrafiliśmy objąć prowadzenia. Brakowało u nas "ostatniego podania. Najbliżej zdobycia bramki był Jakub Rejnuś. Po jego strzale z rzutu wolnego piłka odbiła się od poprzeczki.

W drugiej części meczu często na naszą niekorzyść mylili się sędziowie. Najpoważniejszy błąd popełnili w ok.50'minucie, gdy napastnik Varsovii z 5metrów mocno uderzył w stronę bramki strzeżonej przez Łukasza Sosnowskiego. Ofiarną postawą wykazał się Mateusz Domalewski, który rzucił się intuicyjnie i futbolówka trafiła w jego twarz. Arbiter spotkania wskazał na "wapno", i pokazał czerwoną kartkę naszemu obrońcy za domniemane zagranie ręką(musiał go zmienić inny zawodnik). Wykonawca "jedenastki" trafił w poprzeczkę, a nasza ekipa wyprowadziła szybką kontrę zakończoną zdobyciem bramki. Marcin Rosiński podał do Jakuba Rejnusia, który zagrał w uliczkę do Tomasza Cichockiego. Nasz napastnik bez wahania uderzył bez przyjmowania i piłka przeleciała obok bezradnego bramkarza gospodarzy, po czym futbolówka zatrzepotała w siatce. 3'minuty później warszawiacy wyrównali również po sytuacji "sam na sam". W ostatnim kwadransie gry cofnęliśmy się do defensywy z powodu braku sił. Cały czas wyprowadzaliśmy kontrataki. Zwycięską bramkę w 77'minucie zdobył Karol Skoczeń strzałem głową, po dośrodkowaniu Roberta Nogaj z rzutu rożnego.

Skład : Sosnowski - Domalewski(czerwona kartka 50'Rosiński Michał), Wiśniewski K., Nogaj, Borkowski - Skoczeń, Brejnak(55'Borys), Rosiński Marcin (C)(60'Rosa), Borzymek - Rejnuś, Cichocki

MKS Varsovia 96 2 - 4 MKS BUG WYSZKÓW 96 (0 - 2)
                                          2xGałązka Damian
                                          1xSkrzecz Hubert
                                          1xPuścian Adrian

Zwycięstwo Juniorów Młodszych Bugu cieszy tym bardziej, że Varsovia to ich ligowy rywal(spotkanie ligowe na początku listopada w Warszawie). Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem meczu był Damian Gałązka, autor 2 goli dla gości. Poza jego trafieniami kilkukrotnie groźnie uderzał na bramkę gospodarzy. Pierwsi zaczęli strzelać warszawianie, ale jej zdobywca został złapany na "pozycji spalonej", więc rezultat się nie zmienił. Wynik spotkania otworzył Hubert Skrzecz, który posłał piłkę pomiędzy nogami bezradnego golkipera z Warszawy. Trzeba podkreślić, że bramka padła co najmniej z dwumetrowego spalonego.

W drugiej połowie trochę lepiej prezentowali się gospodarze, ale zdołali strzelić tylko 2 bramki podopiecznym Krzysztofa Ogrodzińskiego. Wynik meczu ustalił Adrian Puścian. Bug Wyszków 1996 pokazał się z dobrej strony. Jutro drużyna ta wyjeżdża na obóz szlifować formę przed zbliżającym się sezonem. Dzień po powrocie z przygotowań rozegra sparing z kolegami starszymi o 2 lata.