Juniorzy » II liga | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CWKS Legia Warszawa | 3:3 | MKS BUG WYSZKÓW 94 |
2011-11-11, 12:00:00 ul.Łabiszyńska 20, 03-397 Warszawa |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 14 |
Liga Juniorów Młodszych 1994 Gr.I
W lidze wystąpi 15 drużyn:
1. GKS Fenix Siennica
2. UKS Junak
3. TKS Bóbr Tłuszcz
4. OKS Start Otwock
5. MLKS Żbik Nasielsk
6. MKS Wicher Kobyłka
7. KP Rządza Załubice
8. KS Vulcan Wólka Mlądzka
9. KS Drukarz W-wa
10. KS Watra Mrozy
11. LKS Burza Pilawa
12. LKS Rotavia Nieporęt
13. MKRS Wisła Maciejowice
14. Victoria Sulejówek.
15. MKS BUG WYSZKÓW
Terminarz rozgrywek ligi: LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GR. I
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 25-08-2010
1 | GKS Fenix Siennica | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
2 | KP Rządza Załubice | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
3 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
4 | KS Drukarz W-wa | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
5 | KS Watra Mrozy | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
6 | LKS Burza Pilawa | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
7 | LKS Rotavia Nieporęt | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
8 | MKRS Wisła Maciejowice | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 2 w dniach 28-08-2010/29-08-2010
9 | MLKSVictoria Sulejówek | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
10 | MKS Wicher Kobyłka | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
11 | MLKS Żbik Nasielsk | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
12 | MKS BUG Wyszków | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
13 | OKS Start Otwock | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
14 | TKS Bóbr Tłuszcz | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
15 | UKS Junak | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
16 | GKS Fenix Siennica | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 3 w dniach 04-09-2010/05-09-2010
17 | KP Rządza Załubice | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
18 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
19 | KS Drukarz W-wa | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
20 | KS Watra Mrozy | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
21 | LKS Burza Pilawa | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
22 | LKS Rotavia Nieporęt | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
23 | MKRS Wisła Maciejowice | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
24 | MLKSVictoria Sulejówek | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 4 w dniach 08-09-2010
25 | MKS Wicher Kobyłka | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
26 | MLKS Żbik Nasielsk | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
27 | MKS BUG Wyszków | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
28 | OKS Start Otwock | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
29 | TKS Bóbr Tłuszcz | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
30 | UKS Junak | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
31 | GKS Fenix Siennica | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
32 | KP Rządza Załubice | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 5 w dniach 11-09-2010/12-09-2010
33 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
34 | KS Drukarz W-wa | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
35 | KS Watra Mrozy | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
36 | LKS Burza Pilawa | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
37 | LKS Rotavia Nieporęt | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
38 | MKRS Wisła Maciejowice | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
39 | MLKSVictoria Sulejówek | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
40 | MKS Wicher Kobyłka | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 6 w dniach 18-09-2010/19-09-2010
41 | MLKS Żbik Nasielsk | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
42 | MKS BUG Wyszków | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
43 | OKS Start Otwock | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
44 | TKS Bóbr Tłuszcz | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
45 | UKS Junak | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
46 | GKS Fenix Siennica | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
47 | KP Rządza Załubice | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
48 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 7 w dniach 25-09-2010/26-09-2010
49 | KS Drukarz W-wa | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
50 | KS Watra Mrozy | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
51 | LKS Burza Pilawa | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
52 | LKS Rotavia Nieporęt | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
53 | MKRS Wisła Maciejowice | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
54 | MLKSVictoria Sulejówek | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
55 | MKS Wicher Kobyłka | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
56 | MLKS Żbik Nasielsk | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 8 w dniach 02-10-2010/03-10-2010
57 | MKS BUG Wyszków | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
58 | OKS Start Otwock | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
59 | TKS Bóbr Tłuszcz | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
60 | UKS Junak | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
61 | GKS Fenix Siennica | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
62 | KP Rządza Załubice | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
63 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
64 | KS Drukarz W-wa | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 9 w dniach 09-10-2010/10-10-2010
65 | KS Watra Mrozy | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
66 | LKS Burza Pilawa | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
67 | LKS Rotavia Nieporęt | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
68 | MKRS Wisła Maciejowice | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
69 | MLKSVictoria Sulejówek | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
70 | MKS Wicher Kobyłka | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
71 | MLKS Żbik Nasielsk | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
72 | MKS BUG Wyszków | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 10 w dniach 16-10-2010/17-10-2010
73 | OKS Start Otwock | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
74 | TKS Bóbr Tłuszcz | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
75 | UKS Junak | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
76 | GKS Fenix Siennica | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
77 | KP Rządza Załubice | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
78 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
79 | KS Drukarz W-wa | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
80 | KS Watra Mrozy | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 11 w dniach 23-10-2010/24-10-2010
81 | LKS Burza Pilawa | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
82 | LKS Rotavia Nieporęt | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
83 | MKRS Wisła Maciejowice | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
84 | MLKSVictoria Sulejówek | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
85 | MKS Wicher Kobyłka | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
86 | MLKS Żbik Nasielsk | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
87 | MKS BUG Wyszków | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
88 | OKS Start Otwock | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 12 w dniach 30-10-2010/31-10-2010
89 | TKS Bóbr Tłuszcz | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
90 | UKS Junak | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
91 | GKS Fenix Siennica | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
92 | KP Rządza Załubice | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
93 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
94 | KS Drukarz W-wa | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
95 | KS Watra Mrozy | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
96 | LKS Burza Pilawa | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 13 w dniach 06-11-2010/07-11-2010
97 | LKS Rotavia Nieporęt | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
98 | MKRS Wisła Maciejowice | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
99 | MLKSVictoria Sulejówek | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
100 | MKS Wicher Kobyłka | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
101 | MLKS Żbik Nasielsk | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
102 | MKS BUG Wyszków | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
103 | OKS Start Otwock | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
104 | TKS Bóbr Tłuszcz | - UKS Junak | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 14 w dniach 11-11-2010
105 | UKS Junak | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
106 | GKS Fenix Siennica | - TKS Bóbr Tłuszcz | .............. | __-__ |
|
|
107 | KP Rządza Załubice | - OKS Start Otwock | .............. | __-__ |
|
|
108 | KS Vulcan Wólka Mlądzka | - MKS BUG Wyszków | .............. | __-__ |
|
|
109 | KS Drukarz W-wa | - MLKS Żbik Nasielsk | .............. | __-__ |
|
|
110 | KS Watra Mrozy | - MKS Wicher Kobyłka | .............. | __-__ |
|
|
111 | LKS Burza Pilawa | - MLKSVictoria Sulejówek | .............. | __-__ |
|
|
112 | LKS Rotavia Nieporęt | - MKRS Wisła Maciejowice | .............. | __-__ |
|
|
Kolejka: 15 w dniach 14-11-2010
113 | MKRS Wisła Maciejowice | - pauzuje w kolejce | .............. | __-__ |
|
|
114 | MLKSVictoria Sulejówek | - LKS Rotavia Nieporęt | .............. | __-__ |
|
|
115 | MKS Wicher Kobyłka | - LKS Burza Pilawa | .............. | __-__ |
|
|
116 | MLKS Żbik Nasielsk | - KS Watra Mrozy | .............. | __-__ |
|
|
117 | MKS BUG Wyszków | - KS Drukarz W-wa | .............. | __-__ |
|
|
118 | OKS Start Otwock | - KS Vulcan Wólka Mlądzka | .............. | __-__ |
|
|
119 | TKS Bóbr Tłuszcz | - KP Rządza Załubice | .............. | __-__ |
|
|
120 | UKS Junak | - GKS Fenix Siennica | .............. | __-__ |
|
|
dzisiaj: 205, wczoraj: 168
ogółem: 844 307
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|