KORONA OSTROŁĘKA 1 - 6 MKS BUG WYSZKÓW (1 - 0)
                                                                                           1xRosa Karol
                                                                    1xArchacki Paweł

Wyjściowy skład : Sosnowski Łukasz - Domalewski Mateusz, Nogaj Robert, Wiśniewski Kacper, Rosiński Michał - Wiśniewski Dominik, Rosiński Marcin (C), Borkowski Błażej - Runo Rafał, Cichocki Tomasz, Rosa Karol

Zagrali : Polak Damian, Brejnak Damian, Kaniewski Przemysław, Archacki Paweł

Pierwsze nasze spotkanie sparingowe odbyło się na sztucznym boisku w Ostrołęce. W słoneczne popołudnie naszym sparingpartnerem była drużyna Korony Ostrołęka. Podczas pierwszej połowy gospodarze utrzymywali się więcej przy piłce, jednak nasza drużyna stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji. Dobrze spisująca się defensywa "Bugu" krótko pilnowała napastników "Korony", dzięki czemu bramkarz przyjezdnych nie musiał interweniować w sytuacjach "sam na sam". Mimo kilku naszych 100% okazji golkiper gospodarzy spisywał się bez zarzutu. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0-1. Bramka padła po ładnej indywidualnej akcji i strzale z dystansu pomocnika z Ostrołęki. Pierwsza odsłona zdecydowanie lepsza w wykonaniu naszego rywala, oddali więcej strzałów z dystansu, lecz tylko 1 znalazł drogę do naszej siatki.